Sıkça Sorulanlar

Aklınıza birşey takıldığında, ya da teknik sorunlar yaşadığınızda, ve ya merak ettiğiniz herhangi bir sorun olduğunda cevabını buradan bulabilirsiniz.

Sorunuza cevap bulamadığınızda, bize her zaman mesaj atabilirsiniz...

1. yurduminsani.com

İnternet sitemizle ilgili sorular

yurduminsani.com nasıl çalışır?

yurduminsani.com, araştırma şirketleri, dernek, kurum ve kuruluşlarla birlikte çalışarak anketler hazırlar. Bu anketler, siz üyelerimize sunulur. Bu anketlerin sonucunda raporlar oluşturulmaktadır. Sizler anketlere katıldıkça hediye puanı ve akçe toplarsınız. Bunlarla çekilişlere katılabilir, sizler için seçtiğimiz değişik ürün ve hediye çekleri kazanabilirsiniz.

yurduminsani.com nedir?

yurduminsani.com, ilgi alanlarınıza ve tercihlerinize göre uygun araştırmaları, izniniz doğrultusunda size e-posta yoluyla ulaştırır. Araştırmalara katılarak ilginizi çeken konularda fikirlerinizi paylaşma ve gerçek hayatta kullandığınız ürün/hizmetlerin şekillenmesine katkıda bulunma ayrıcalığını yakalarsınız.

2. Üyelik

Üyelik ile ilgili sorular

Aktivasyon e-postası / linki gelmedi, ne yapmam lazım?

Doğrulama işlemini yapabilmek için, size gönderilen aktivasyon linkine tıklamanız gerekmektedir. Aktivasyon linkine ulaşamıyorsanız Junk/Spam/Süzgeç/Bulk klasörlerini kontrol ediniz. Aktivasyon linkinize hala ulaşamadığınızı düşünüyorsanız, size yardımcı olabilmemiz için konuyu yurduminsani.com "Bize Ulaşın" bölümüne iletmeniz gerekmektedir.

Cep telefonuma gelen onay kodu ücretli midir / cep telefonu faturama ücret yansır mı?

yurduminsani.com üyeliği ücretsizdir, bu nedenle tarafınıza iletilen kod ile ilgili herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

Nasıl üye olurum?

yurduminsani.com'a üye olmak için ana sayfada bulunan "Üye Ol" butonuna tıklayarak açılan kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Bunun dışında, yurduminsani.com üyesi olan bir arkadaşınızın gönderdiği davet e-postasına veya paylaşılan davet linkine tıklayarak da üye olabilirsiniz. Davet linkine tıklayarak açılan üyelik formunu doldurduktan sonra, üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.

Şifremi belirleyemiyorum / neden hata alıyorum?

Şifreniz rakam ve harf içerecek şekilde, en az 6, en fazla 20 karakterden oluşmalı, en az bir küçük, en az bir büyük harf içermesi geremektedir.

Şifremi unuttum / nasıl değiştirebilirim?

yurduminsani.com üyelik girişi sayfasında "Şifremi Unuttum" linkinden yeni şifre belirlemeniz gerekmektedir. yurduminsani.com'a kayıtlı e-posta hesabınıza veya kayıtlı ise GSM numaranıza gelen onay kodunu belirtilen alana girerek yeni şifre belirleyebilirsiniz.

Siteye nasıl giriş yapacağım?

yurduminsani.com'a kayıtlı kullanıcı adınız / e-posta adresiniz / cep telefonu numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Üye olduğum e-posta adresimi nasıl değiştirebilirim?

yurduminsani.com'a e-mail bilgilerinizi üye sayfanıza giriş yaptıktan sonra "Ayarlarım" alanından güncelleyebilirsiniz. Bu işlemden sonra, yeni e-posta adresinize gönderilen aktivasyon linki ile bu adresi onaylamanız gerekmektedir. Yeni e-postanız onaylanıncaya kadar diğer işlemleri yapamazsınız.

Üyeliğim hemen aktif olur mu?

yurduminsani.com'a kayıtlı e-posta adresinize gelen aktivasyon linkini tıkladığınızda üyeliğiniz aktif olacaktır. Ancak anket ve kampanyalara katılabilmek için, profil bilgilerinizin dolu olması ve GSM numaranızı onaylamanız gerekmektedir.

3. Anket

Anketlerle ilgili sorular

Anketlerde hedeflenen kişi sayısı / kota ne demektir?

Hedef kitle, araştırma firması tarafından ulaşılmak istenen belirli özelliklere sahip topluluktur. Örneğin bir araştırmada 18-45 yaş arası çocuk sahibi kadınlar hedeflenirken, bir diğerinde öğrenciler veya herhangi bir işte çalışmayan kişiler hedeflenebilir. Kota, araştırma firmalarının anketlerde ulaşmak istedikleri maksimum anket sayısıdır.

Anketlere nasıl / nereden ulaşacağım?

yurduminsani.com anketleri, kayıtlı olan e-posta adresinize / GSM numaranıza / üyelikteki mesaj kutunuza gönderilmektedir. Anketleri buradan takip edebilirsiniz.

4. Kampanya

Kampanyalarımızla ilgili sorular

Kampanya katılım koşullarını nereden görebilirim?

Kampanya katılım koşulları her kampanya için özel oluşturulmaktadır. www.yurduminsani.com ana sayfada kampanya görseline tıkladığınızda karşınıza açılan sayfada kampanya katılım koşulları bulunmaktadır.

Kampanya sonuçları nerede açıklanıyor?

yurduminsani.com "Kazananlar Listesi" kampanya katılım koşullarında belirtilen süre doğrultusunda web sitemizde yayınlanmaktadır. Ayrıca ödül kazanan üyelerimizle birebir e-posta ya da telefon aracılığıyla iletişime geçilmektedir.

Kampanyalara nasıl katılırım?

yurduminsani.com'daki aktiviteleriniz karşılığında hediye puanı kazanırsınız. Sadece yurduminsani.com üyelerine özel fırsat ve avantajlardan yararlanmak için yurduminsani.com'a üye olmanız gerekmektedir.

Kampanyalardan kazandığım ödülleri nasıl / ne zaman alacağım?

yurduminsani.com'un sadece üyelerine özel kampanyalarını; e-posta adresinize gönderilen bilgilendirme maillerinden ve web sitemizden takip edebilmektesiniz. Her kampanyaya özel katılım koşulları web sitemizde kampanya detay sayfasında yer almaktadır. Ödül kazanan üyelerimizle telefon ve e-posta aracılığıyla iletişime geçilerek gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır.

5. Akçe

Akçe nedir, nasıl kazanırım, nasıl kullanırım, nasıl daha çok kazanırım?

Akçe nedir, nasıl kazanırım, nasıl kullanırım, nasıl daha çok kazanırım?

Size gelen anketleri doldurarak akçe kazanabilirisiniz.

Akçelerimi nasıl değerlendirebilirim?

Akçelerinizi hediye puanına cevirerek çekilişlere katılabilir, vitrinimizden hediyeler kazanabilirsiniz.

Aktif üye ne demektir?

Aktif üye, o ay içerisinde sisteme en az bir kere giriş yapmış, kendisine gönderilen anketlerden en az birine iştirak etmiş üye demektir. Katsayı hesaplanırken, bu sistem kullanılmaktadır.

Katsayı puanı nedir? Ne işe yarar? Nasil hesaplanır?

Üye olduğunuz anda, katsayı puanınız 1.00'dır. Sisteme kazandırdığınız her bir aktif üye, katsayı puanınızı artıracaktır (en fazla 2.00). Her bir aktif üye katsayı puanınızı 0.05 arttıracaktır. Her ay sonunda otomatik olarak katsayı puanınız tekrar hesaplanacak ve bir ay boyunca bu sayı kullanılacaktır. Kazandığınız akçeler, bu katsayı ile çarpılıp, hesabınıza daha fazla akçe aktarılacaktır.

6. Hediye Puanı

Hediye Puanı nedir, nasıl kullanabilirim

Hediye puanı nedir, nasıl kullanabilirim?

Anket doldurarak hediye puan kazanabilir, kazandığınız puanlarla çekilişlere katılabilir, sizler için özel olarak tasarladığımız ürünlerden alabilirsiniz.

Vitrindeki hediyeleri almak için ne yapmam gerek ?

Anket doldurarak kazandığınız hediye puan karşılığı vitrindeki sayılı ürünlerimizden alabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz takdirde size verilen numara ile siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.

7. Çekiliş

Çekilişlere nasıl katılabilirim, ne kazanabilirim, kazandığımı nasıl anlarım, hediyeleri nasıl alabilirim?

Çekilişlere nasıl katılabilirim, ne kazanabilirim, kazandığımı nasıl anlarım, kazandığım hediyeyi nasıl alabilirim?

Çekilişlere yalnızca anket doldurarak kazandığınız hediye puanlarıyla katılabilirsiniz. Aktif çekilişler'e (tamamlanmamış çekilişler) hediye puan karşılığında bilet alarak istediğiniz çekilişe katılabilirsiniz. Biletlerin bitmesi ile çekilişler yapılır ve kazananlar sitemizde yayınlanır. Ayrıca e-posta yoluyla size bildirilecektir.

8. Gizlilik / Güvenlik

Gizlilik / Güvenlikle ilgili sorular

Gizlilik konusunda endişem olursa kiminle görüşebilirim?

“Gizlilik Politikamızı” yurduminsani.com anasayfasında bulabilirsiniz.

Kişisel bilgilerime neden ihtiyacınız var?

Genel olarak kişisel bilgiler şu amaçlarla kullanılmaktadır: (i) panel üyeliği ve anket katılımı ile ilgili olarak sizinle iletişime geçmek; (ii) anket fırsatlarını size uygun hale getirmek; (iii) vergilendirme gereklilikleri de dâhil, ancak bunlarla sınırlı olmaksızın, yasal yükümlülüklere uymak; (iv) teşvik programlarımızı idare etmek, yönetmek ve teşvik isteklerinizi yerine getirmek; (v) ödül çekilişimize girişinizi kolaylaştırmak ve ödül çekilişlerine girişler ile ilgili olarak sizinle iletişime geçmek; ve (vi) kayıtlarımızı güncellemek.

Özel bilgilerim başka firmalarla paylaşılacak mı?

yurduminsani.com'a girdiğiniz bilgiler, hiçbir şekilde 3. Kişilerle paylaşılmayacaktır.

yurduminsanı üyesi olursam diğer ürün ve hizmetlerin reklamını yapan e-postalar (spam) alacak mıyım?

Hayır. Üyelerimizin kişisel bilgilerini satmıyoruz ve size asla bir ürün veya hizmet satmaya çalışmayacağız.

9. Teknik Sorunlar

Teknik sorunlar ve yapmanız gerekenler

Teknik sorunlar ve yapmanız gerekenler

Sayfanızın yüklenmesinde bir sorun ya da mesajlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız info@yurduminsani.com dan bize ulaşabilirsiniz.

10. Yardım Kuruluşlarına Destek

Yardım kuruluşlarına nasıl destek olabilirim?

Yardım kuruluşlarına nasıl destek olabilirim?

Siz akçe kazanırken vakıflar da kazanacak! Her ay biriken akçeler, sizin belirlediğiniz oranlara gore vakıflara aktarılacak.

11. Diğer

Diğer tüm sorular

Anketleri bana postayla gönderebilir ya da telefon üzerinden yapabilir misiniz?

Ne yazık ki, bu çevrimiçi anketlere katılmanın başka yolu yoktur. Anketleri internet üzerinden doldurmanız gerekir.

Türkiye Cumhuriyeti dışında yaşıyorsam panele katılabilir miyim?

Hayır, ne yazık ki bu çevrimiçi panele üyelik, yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sakinlerine açıktır.