Hakkımızda

Yurduminsanı Araştırma ve Danışmanlık, 2015 yılında kurulmuş bir kamuoyu araştırmaları ve danışmanlık şirketidir.

yurduminsani.com ise geniş tabanlı bir online anket sitesidir.

Burada anket doldurarak hediye puanları kazanıp, çekilişlere katılabilir ya da sizler için hazırladığımız çok özel promosyon ürünlerimize sahip olabilirsiniz.

Ayrıca, anket doldurarak akçe kazanabilir ve akçeleri değişik hediyelere dönüştürüp, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Araştırmalara katılarak ilginizi çeken konularda fikirlerinizi paylaşma ve gerçek hayatta kullandığınız ürün/hizmetlerin şekillenmesine katkıda bulunma ayrıcalığını yakalarsınız.

Sosyal anket sonuçlarını ayrıca bizi sosyal medyadan takip edip, tartışabilirsiniz.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz, markalara hedef kitlelerine en uygun verileri sağlayabilmektir.

Vizyonumuz, kişilerin ve kurumların, düşüncelerini paylaşma ve araştırmalarını gerçekleştirme bakımından ana iletişim noktası haline gelmektir.

Hedeflerimiz:

  • Hedef kitleyi oluşturan üyelerin istek ve görüşlerini henüz şirketler veya kurumlar iş planlarını yapmadan önce öğrenebilmek ve bu sürece dahil ettiğimiz kitlenin kendilerine yönelik sunulacak hizmetlerde memnuniyetini arttırmak.
  • Kurumların; servislerini ve/veya ürünlerini, yurdum insanindan aldıkları düşüncelerin ve yorumların ışığında şekillendirmesinde etkin rol oynamak.
  • Kurumların bünyemizden temin ettikleri verilerle pazar isteklerini daha iyi analiz edebilmesini sağlayarak rekabet gücünü arttırmak ve büyümelerinde rol oynamak.